Dzienny Dom Pobytu "Zakątek Seniora"

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

 

Kolejny tydzień za nami! Tym razem zamieniliśmy się w najprawdziwszych Artystów malarstwa nowoczesnego. W Światowy Dzień Sztuki zagłębiliśmy się w życie i twórczość Vincenta van Gogha, który zainspirował nas do stworzenia własnego wielkoformatowego dzieła. Wyszło nam naprawdę pierwszorzędnie.

Treningi funkcji poznawczych wzbogaciliśmy ostatnio o multimedialny ekran, na którym wszyscy możemy ćwiczyć nasze głowy, ale także dłonie i palce.

O tym że stawiamy na samodzielność i niezależność, wszyscy zapewne wiecie, ale do tej pory niezbyt się tym chwaliliśmy. Tym razem postanowiliśmy pokazać Wam kilka zdjęć z naszych śniadań, które przygotowujemy wspólnie i każdy pomaga w miarę swoich możliwości! Staramy się aby o naszym Domu i tym, co się w nim dzieje mogli decydować wszyscy i wspólnie dbamy o jego dobro, aby było nam tu jak najlepiej

 

Zapraszamy na fotorelację.

  


Dzienny Dom Pobytu „ZAKĄTEK SENIORA" w Serocku jest częścią samorządowej sieci wsparcia dla osób, u których wykryto chorobę Alzheimera lub inne zaburzenia otępienne we wczesnej fazie rozwoju choroby. Organem prowadzącym jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

DDP POZIOM

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego – Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.


< Wstecz