Dzienny Dom Pobytu "Zakątek Seniora"

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

 

Tydzień rozpoczęliśmy w barwach biało-czerwonych, na zajęciach reminiscencyjnych wspominaliśmy dawne obchody świąt narodowych i wspólnie odśpiewaliśmy pieśni patriotyczne.

W Dzień Europy udaliśmy się w podróż po europejskich państwach, stolicach i przypomnieliśmy sobie języki których ostatnio się uczyliśmy.

Nasze głowy, pamięć i koncentrację ćwiczyliśmy grupowo podczas kalamburów i gier zręcznościowych, a że śmiechu było co nie miara, to ćwiczyły też nasze brzuchy. Nie zabrakło oczywiście chwil relaksu... Tym razem daliśmy się całkowicie ponieść uspokajającym dźwiękom muzyki, aż chrapanie rozbrzmiewało z różnych zakątków sali.

W tym tygodniu obchodziliśmy urodziny naszej Nestorki, której jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia, już nie 100 a 200 lat

 

 

Zapraszamy do fotorelacji!

 

  


Dzienny Dom Pobytu „ZAKĄTEK SENIORA" w Serocku jest częścią samorządowej sieci wsparcia dla osób, u których wykryto chorobę Alzheimera lub inne zaburzenia otępienne we wczesnej fazie rozwoju choroby. Organem prowadzącym jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

DDP POZIOM

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego – Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.


< Wstecz