Dzienny Dom Pobytu "Zakątek Seniora"

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

 

Ten tydzień był zdecydowanie najsłodszym z dotychczasowych. Z okazji Dnia bez Diety na naszych warsztatach kulinarnych zajęliśmy się wyłącznie deserami: powstał sernik na zimno z kolorowymi galaretkami na czekoladowym spodzie oraz klasyczny blok czekoladowy... mniam... nikt nie mógł się powstrzymać od oblizywania paluszków.

Spożyte kalorie spalaliśmy aktywnie podczas zajęć z naszą rehabilitantką.

Czy wiedzieliście że w maju obchodzimy Dzień Limeryków? My już wiemy a nawet podjęliśmy się tej trudnej sztuki ich tworzenia. Wyszły nam historię bardziej niż abstrakcyjne, ale przecież w limerykach im bardziej fantazyjnie tym lepiej.

Tydzień zakończyliśmy integracyjnym grillem z okazji Święta Rodziny z Uczestnikami ŚDS z Serocka i Helenowa. Cudownie się bawiliśmy! Baterie w pełni naładowane i jesteśmy gotowi na dalsze wyzwania!

Zapraszamy do fotorelacji!

  


Dzienny Dom Pobytu „ZAKĄTEK SENIORA" w Serocku jest częścią samorządowej sieci wsparcia dla osób, u których wykryto chorobę Alzheimera lub inne zaburzenia otępienne we wczesnej fazie rozwoju choroby. Organem prowadzącym jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

DDP POZIOM

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego – Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.


< Wstecz