Dzienny Dom Pobytu "Zakątek Seniora"

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

 

Ostatnio towarzyszyła nam piękna pogoda. Spędzaliśmy więc dużo czasu na świeżym powietrzu, grając w gry stolikowe dzięki którym ćwiczyliśmy naszą pamięć, spostrzegawczość i zręczność. Zrobiliśmy też kolejne porządki w naszym ogródku, posadziliśmy pomidory a przede wszystkim zebraliśmy pierwsze truskawki i poziomki.

Dzięki regularnym prasówkom jesteśmy na bieżąco z informacjami z kraju i świata. Często żywo dyskutowaliśmy o sprawach, które najbardziej nas zainteresowały. Był oczywiście również czas na słodkie lenistwo w czasie relaksacji i niezastąpione kąpiele w dźwiękach.

Podczas Dnia Herbaty próbowaliśmy i rozsmakowywaliśmy się w różnych jej gatunkach. Zgłębiliśmy też tajniki procesu parzenia herbaty w zależności od jej pochodzenia i rodzaju.

Po długiej przerwie, ponownie zaprosiliśmy nasze Panie do salonu piękności, by każda z Nich poczuła się wyjątkowa i jeszcze piękniejsza. Oj działo się….

 

Zapraszamy do fotorelacji!

  


Dzienny Dom Pobytu „ZAKĄTEK SENIORA" w Serocku jest częścią samorządowej sieci wsparcia dla osób, u których wykryto chorobę Alzheimera lub inne zaburzenia otępienne we wczesnej fazie rozwoju choroby. Organem prowadzącym jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

DDP POZIOM

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego – Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.


< Wstecz