Dzienny Dom Pobytu "Zakątek Seniora"

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

 

Dzisiaj w ten przepiękny dzień odwiedziła nas ponownie Akademia Seniora z Serocka! To było kolejne, fantastyczne spotkanie z ludźmi, od których emanuje radość, entuzjazm, empatia, optymizm oraz pogodne i serdeczne usposobienie. Potrafią zarazić uśmiechem każdego człowieka. To ludzie, którzy wykonują swoją pasję z otwartym sercem i ogromnym zaangażowaniem!

Tym razem odwiedzili nas z spektaklem ich grupy teatralnej “Starszaki” z Serocka , którzy przenieśli nas dzisiaj w świat wspomnień dramaturga i pisarza Jerzego Szaniawskiego, którego losy związane były z Zegrzynkiem nad brzegiem Narwi. Wspaniale się Ich oglądało na filmie, który nam pokazali z dnia premiery ich twórczości. Panie oraz Panowie byli przepięknie ubrani, w strojach scenicznych. Opowiadali Nam o życiu Szaniawskiego, a my ich z przyjemnością słuchaliśmy.
Następnie Seniorzy z Akademii Seniora zaprosili naszych uczestników do wspólnego tańczenia! Do tańca porwała nas muzyka Hanki Ordonówny!

Dziękujemy i do kolejnego spotkania!

 

  

 


Dzienny Dom Pobytu „ZAKĄTEK SENIORA" w Serocku jest częścią samorządowej sieci wsparcia dla osób, u których wykryto chorobę Alzheimera lub inne zaburzenia otępienne we wczesnej fazie rozwoju choroby. Organem prowadzącym jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego – Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.


< Wstecz