Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43, tel. kom. 509 673 133

ICOWT wwwZ przyjemnością informujemy, o udostępnieniu nowej strony internetowej Integracyjnego Centrum Opieki, Wychowania, Terapii KKWR w Serocku. Nowa witryna to całkowicie zmieniona szata graficzna, poprawiona nawigacja oraz nowe funkcjonalności.

Naszym podstawowym zamiarem było stworzenie witryny przejrzystej i prostej w obsłudze, po której poruszanie się będzie łatwe i przyjemne.

Nasz nowy serwis internetowy ułatwi Państwu dostęp do informacji o naszych placówkach i aktualnościach związanych z ich działalnością. Informacje dostępne we wcześniejszej wersji strony zostały zaktualizowane i uzupełnione o nowe treści. Wierzymy, że nowa witryna będzie dla Państwa stałym i pełnym źródłem informacji o naszej ofercie.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzania strony internetowej Integracyjnego Centrum Opieki, Wychowania, Terapii KKWR w Serocku. Mamy nadzieję, że jej nowy wygląd, zmieniona funkcjonalność oraz wzbogacone treści spotkają się z Państwa zainteresowaniem i przychylnym odbiorem. Oczekujemy na Państwa uwagi dotyczące funkcjonowania strony oraz sugestie dotyczące jej dalszej rozbudowy.

Serdecznie zapraszamy.        

 

INTEGRACYJNE CENTRUM
OPIEKI WYCHOWANIA TERAPII KKWR

www.integracjaserock.pl

 


< Wstecz