Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Dzisiaj andrzejki! Witamy Was serdecznie w tym szczególnym dniu. Aby tradycji stało się zadość, przygotowaliśmy dla Naszych Kochanych Podopiecznych moc atrakcji. Już z samego rana czekały na nich słodkie i słone przekąski. Głównymi punktami programu dzisiejszej zabawy były: dyskoteka i andrzejkowe wróżby! Wróżyliśmy sobie imiona przyszłych mężów i żon, było lanie wosku a na zakończenie, przewidywanie przyszłości za pomocą kart. W trakcie tanecznych „wygibasów” pojawiła się słynna konkurencja „Taniec z balonem”, zabawa z krzesłami oraz zjadanie jabłka na sznurku.

Specjalną atrakcją dzisiejszej zabawy była wróżka. Ucieszyła nas bardzo jej obecność, szczególne wrażenie zrobił na nas jej strój.

To była bardzo udana zabawa!!! Śmiechu i radości było co niemiara!

Wróćmy jednak do początku tygodnia. W poniedziałek miała miejsce tradycyjna „społeczność”, następnie odbyło się zebranie organizacyjne, przy którym omawialiśmy pewien nasz występ… ale na razie nie chcemy zapeszać i nie będziemy mówić nic więcej.

We wtorek i środę miały miejsce próby do wspomnianego występu… W środę uczestnicy w ramach swoich zajęć upiekli przepyszne ciasta, które były słodką przekąską andrzejkową oraz dokonali drobnych zakupów w ramach treningu budżetowego.

W czwartek dokonaliśmy gruntownego sprzątania w ramach treningu gospodarczego. Następnie obejrzeliśmy film pt. : „Venom”. To amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów. Po obiedzie mieliśmy próby do występu. W pracowni stolarskiej powstało również COŚ, co baaardzo Nam się przyda… zobaczcie zdjęcie, nic więcej nie powiemy!!!

W tym tygodniu nasi uczestnicy wybrali się na koncert muzyki poważnej, który odbył się w naszym żłobku. Słuchało się nieziemsko! Muzyka zabrała nas w inny świat! Dziękujemy, że mogliśmy w tym spotkaniu uczestniczyć.

Kończymy naszą relację, życzymy wszystkim miłego i spokojnego dnia!

 < WSTECZ