Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Tydzień rozpoczęliśmy treningiem kulinarnym. Następnie, jak nasza tradycja nakazuje, miał miejsce społecznościowy krąg oraz trening umiejętności spędzania czasu wolnego. Oczywiście kontynuujemy Naszą Tablicę Motywacyjną.

We wtorek miały miejsce zajęcia w pracowniach. Uczestnicy wykonali Marzannę, którą będziemy topić, przywołując wiosnę. Tego dnia sadziliśmy również roślinki .

W związku z tym, że Pierwszego Dnia Wiosny, nie wszyscy będziemy razem, postanowiliśmy pożegnać się z Marzanną dzień wcześniej! Nasze piękne Integracyjne Centrum mieści się nad rzeką, wystarczyło, że zeszliśmy schodkami nad brzeg i pożegnaliśmy Marzannę. Ale to nie koniec dnia! Rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski! Pogodę przyznać trzeba, mieliśmy jak na zamówienie, pięknie świeciło słoneczko.

W tym tygodniu pojawiły się również kolorowanki dla dorosłych, indywidualne kreatywne rysunki, oraz odbył się trening umiejętności praktycznych i zajęcia relaksacyjne z Alicją! Uczestnicy wybrali się na trzy dniową wycieczkę do miejscowości - Wizna! Relacje z wycieczki, zdamy za tydzień.

Pozdrawiamy!!! Do następnego piątku :)

 < WSTECZ