Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Tydzień rozpoczęliśmy od treningu kulinarnego, następnie odbył się trening aktywizacji ruchowej. Alicja poprowadziła zajęcia relaksacyjne, na które uczestnicy zawsze czekają z niecierpliwością. Alicja również przekazała nam Actimelki o różnych smakach, które podarował nam Środowiskowy Domu Samopomocy w Makowie Mazowieckim. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor placówki za prezent! Pozdrawiamy serdecznie. Mamy nadzieję, że niedługo znowu się spotkamy!

Równocześnie trwały próby do przedstawienia, do którego pilnie się przygotowujemy. Niedługo powiemy więcej! W ramach treningu budżetowego uczestnicy wybrali się do sklepu na zakupy produktów niezbędnych w pracowni kulinarnej.W pracowni stolarskiej nasz terapeuta dzielnie walczy o nasz ogród wertykalny, który niebawem zostanie ukończony.

Dzisiaj od rana przygotowywaliśmy się do przedstawienia, do którego już coraz bliżej. W związku z nadchodzącymi świętami majowymi, postanowiliśmy na prezentacji multimedialnej przybliżyć i przypomnieć najważniejsze informacje i ciekawostki dotyczące nadchodzących świąt, tj. 1, 2 i 3 Maja. Oglądaliśmy również filmik z Filmoteki Narodowej, jak kiedyś wyglądał te święta. Na koniec zaśpiewaliśmy wspólnie Mazurek Trzeciego Maja.

Życzymy spokojnego długiego weekendu, spędzonego w gronie najbliższych i jak najwięcej promieni słonecznych!< WSTECZ