Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Tydzień rozpoczęliśmy standardowo społecznością w kręgu. Ustaliliśmy wszelkie kwestie organizacyjne i omówiliśmy miniony weekend.

We wtorek Nasi uczestnicy wybrali się na basen do Hotelu Warszawianka w Jachrance. Uczestnicy bardzo się ucieszyli, że będą mogli skorzystać z krytej pływalni. Bardzo miło spędzili czas i super się bawili. Już niedługo jedziemy kolejny raz! Już nie możemy się doczekać!

W tym tygodniu wybraliśmy się do Środowiskowego Domu Samopomocy w Pułtusku. Zostaliśmy jak zawsze miło przyjęci. Odbyła się integracyjna dyskoteka. Był przepyszny słodki poczęstunek i największa atrakcja spotkania - pierwszy majowy grill! Uczestnicy konsumowali smakołyki prostu z rusztu z dodatkiem pysznych sałatek. Bardzo miłe spotkanie, dziękujemy bardzo za zaproszenie! Grupa, która została w placówce spędzała czas na świeżym powietrzu na boisku w ramach treningu aktywizacji ruchowej.

Podczas filmoterapii w tym tygodniu oglądaliśmy romans pt. „Last Summer”. Między ludźmi, powinna być miłość, która niesie za sobą życzliwość, zrozumienie, cierpliwość i akceptację! Na zajęciach relaksacyjnych Alicja zadbała o odstresowanie się uczestników, podczas ćwiczeń na poszczególnych stanowiskach.

Dzisiaj natomiast mieliśmy bardzo uroczysty dzień – Nasza Uczestniczka Agnieszka obchodziła 37 urodziny. Poczęstowała koleżanki i kolegów ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Serocku pysznym tortem i słodkościami. Nie zabrakło chipsów i szampana Piccolo o smaku truskawkowym! Były życzenia i głośne 100 lat! Agnieszka, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Po obiedzie odbyły się próby do przedstawienia.

Życzymy miłego i spokojnego weekendu.< WSTECZ