Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Poniedziałek był dniem wyjątkowym! Zorganizowaliśmy przedstawienie z okazji Dnia Matki, pt. „Wieczór poezji i muzyki”.

Uczestnicy i wszyscy pracownicy bardzo zaangażowali się w przygotowania do tej uroczystości. Nasz poetycki wieczór miał charakter melancholijny, poetycki i muzyczny! Uczestnicy recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki o tematyce związanej z Dniem Matki. Specjalnie na tą okazję przygotowana dekoracja tworzyła niesamowity nastrój.

W ramach terapii plastyczno – manualnej, uczestnicy przygotowali piękne prezenty, które osobiście wręczali swoim rodzicom/opiekunom. Dodatkowym prezentem dla mam były piękne róże z krepiny! Na ekranie przy dźwiękach muzyki wyświetlane były zdjęcia uczestników i ich rodzin. Każdy z podopiecznych miał swoje miejsce w prezentacji.

Trzeba przyznać, że naprawdę udało Nam się oddać charakter wieczoru poetyckiego! Rodzice i opiekunowie byli miło zaskoczeni i mocno wzrószeni, zakręciła się łezka w oku! Wszystko poszło zgodnie z planem, cieszymy się, że tak liczne grono rodziców/opiekunów zdecydowało się wziąć udział w naszej uroczystości, za co pięknie dziękujemy! Już mamy w planach coś nowego, rodzą się nowe pomysły i niedługo zabierzemy się do kolejnego przedsięwzięcia!

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska”.

Józef Ignacy Kraszewski



< WSTECZ