Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Poniedziałek standardowo rozpoczęliśmy treningiem kulinarnym oraz kręgiem społecznościowym. Następnie w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy odbył się Dzień Chłopaka, który przypadał właśnie w poniedziałek. Dziewczyny zaśpiewały gromkie 100 lat i wręczyły chłopakom prezenty. Dla umilenie atmosfery odbyła się muzykoterapia.

Wtorek i środę przeznaczyliśmy na zajęcia w pracowniach. W pracowni kulinarnej Uczestnicy z pomocą terapeuty wykonali włoską przekąskę, o której dowiedzieliśmy się z prezentacji multimedialnej - Bruschetta z sosem pomidorowym. Wyszło przepyszne!

Świętowaliśmy urodziny naszego Uczestnika Tomka, który poczęstował kolegów i koleżanki tortem i różnymi innymi smakołykami.

W czwartek i piątek podzieleni byliśmy na 2 grupy. Pierwsza grupa uczestniczyła w wycieczce do Jastrzębiej Góry. Pozostali uczestnicy spędzali czas w naszeym domu. W czwartek w ramach filmoterapii, która znajduje stałe miejsce w naszym grafiku oglądali film pt.: „Planeta Singli 3”. W piątek, standardowo odbył się trening umiejętności praktycznych. Graliśmy również w gry planszowe, które wzmacniają naszą pamięć i spostrzegawczość.

Miłego poniedziałku!

 < WSTECZ