4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej oto okazji gościliśmy dziś u nas w żłobku wspaniałą ekipę.
Dowiedzieliśmy się dziś dużo ciekawostek na temat pracy strażaka i mogliśmy usiąść za kierownicą prawdziwego wozu strażackiego.
Bardzo dziękujemy tacie Amelki i Marcela oraz jego dzielnej ekipie, za przyjęcie zaproszenia i dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń - życzymy wielu sukcesów w pracy i samych udanych akcji ratowniczych.
Zapraszamu do obejrzenia fotorelacji.
< Wstecz




