ŻŁOBEK "WESOŁY ZAKĄTEK"

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

artZapraszam do zapoznania się z artykułem dotyczącym adaptacji rodzica do nowej sytuacji i wcale nie tak lekkich początkach w żłobku.

 

Czytaj więcej...

bilingual future logoDbając o globalny rozwój Państwa dzieci, nawiązaliśmy współpracę z Firmą Yellow House English SA w Warszawie. W związku z tym postaramy się zrealizować w Żłobku „Wesoły Zakątek” Program Dwujęzyczne Dzieci metodą Claire Selby. Celem programu jest codzienne, kontekstowe osłuchiwanie dzieci z językiem angielskim.

Czytaj więcej...

zlobek240Żłobek „Wesoły Zakątek” w Serocku to bezpieczne i przyjazne miejsce dla dzieci, w którym otoczone ciepłem, opieką i wsparciem będą radośnie odkrywały świat, rozwijały swoje zdolności i pokonywały wszelkie napotkane trudności. Opiekunowie pracujący w żłobku dążą do wyrównania szans edukacyjnych wszystkich dzieci oraz uwzględniają w swoich działaniach potrzeby środowiska.

Czytaj więcej...

zlobek2Wasze dziecko przychodzi po raz pierwszy do żłobka, po raz pierwszy rozstaje się z ukochaną mamą, tatą lub jakąś inną bliską osobą, ze znanymi pomieszczeniami, zabawkami, rytmem dnia. Maluch wchodzi w nowe otoczenie, pełne nieznanych osób, zabawek, sprzętów. Wywołuje to w nim zarówno zaciekawienie, zdziwienie, jak też budzi lęk i niewątpliwie jest dla niego trudnym doświadczeniem.

Czytaj więcej...

623F.tmp1Prawidłowe żywienie w początkowym okresie życia dziecka ma decydujący wpływ na zdrowie i jego rozwój. Wymaga ono szczególnego podejścia i współpracy wszystkich osób, mających realny wpływ na jego finalny kształt...

Czytaj więcej...