Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Tradycyjnie tydzień rozpoczęliśmy „społecznością”. Wtorek był bardzo interesujący. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza grupa wybrała się na przedstawienie pt. „Zimowa opowieść”, które było wystawiane w żłobku, na które my również dostaliśmy zaproszenie. Druga grupa wybrała się do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Serocku na warsztaty wykonywania figur woskowych. Wspaniała atmosfera i ciekawe doświadczenie dla naszych uczestników. Zajęcia bardzo się nam podobały. Dziękujemy bardzo za zaproszenie!

Połowę naszego tygodnia przeznaczyliśmy na dekorowanie sali, na próby i wszelkie inne obowiązki związane z JASEŁKAMI! Mieliśmy nic nie mówić, bo nie wiedzieliśmy czy uda Nam się w tak krótkim czasie osiągnąć cel… ale WSZYSCY pokazali jak wspólnymi siłami można stworzyć coś fajnego. Przygotowujemy się pełną parą. Przedstawienie jasełkowe odbędzie się w przyszłym tygodniu, trzymajcie za nas kciuki!

Dzisiaj piątek, czas treningu budżetowego oraz treningu gospodarczego. Uczestnicy przed weekendem postarali się by zapanował porządek w naszym domu. Zrobiło się pachnąco i świątecznie. Nasz dom został wypełniony atmosferą nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Rozpoczynamy weekend, będziemy odpoczywać i zbierać siły na nasze Jasełka 2018!

Życzymy Wszystkim spokojnego weekendu!

 < WSTECZ