Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43, tel. kom. 509 673 133

logo ddp 300Dzienny Dom Pobytu „ZAKĄTEK SENIORA" w Serocku jest częścią samorządowej sieci wsparcia dla osób, u których wykryto chorobę Alzheimera lub inne zaburzenia otępienne we wczesnej fazie z powiatów: legionowskiego, pułtuskiego i nowodworskiego.

Misją i celem naszego DDP-Serock jest przede wszystkim zahamowanie rozwoju choroby oraz zapewnienie osobie starszej dobrej kondycji psychicznej, sprawności fizycznej i aktywności społecznej oraz profesjonalne wsparcie rodzin, którym zależy na dobrym samopoczuciu bliskich w podeszłym wieku.

 

Czytaj więcej...

zlobek240Żłobek „Wesoły Zakątek” to kameralny, prywatny żłobek przeznaczony dla dzieci od 20 tyg. życia do 3 lat. Mieści się w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, przy ulicy Wyzwolenia 31 w Serocku.

Naszym założeniem było stworzenie miejsca na wzór domu: ciepłego, bezpiecznego, intymnego gdzie najwyższą wartością jest dziecko. Miejsca odróżniającego się od innych placówek, tłocznych, głośnych, „godzinowych”. Żłobek ”Wesoły Zakątek” to miejsce, w którym ciepło, zrozumienie i przyjazna atmosfera tworzą środowisko możliwie najbliższe domowemu.

Kadra Żłobka to osoby wykwalifikowane i wykształcone.

Czytaj więcej...

Baner ICOWTPonadgminna Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego jest niepubliczną Placówką wsparcia dziennego. Mieści się na terenie Integracyjnego Centrum Opieki, Wychowania, Terapii Krajowego Komitetu Wychowania Resocjalizującego w Serocku przy ulicy Wyzwolenia 31.

Ponadgminna Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego jest wspófinansowana ze środków Powiatu Legionowskiego.

Czytaj więcej...

Baner ICOWTDom Wczasów Dziecięcych położony jest w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim, 40 km od Warszawy.

Wspaniały mikroklimat i piękna lokalizacja to gwarancja pełnego relaksu dla dzieci i młodzieży. Atrakcyjne uwarunkowania turystyczno-wypoczynkowe, nieskażone środowisko naturalne, ciekawe szlaki turystyczne i dobrej klasy zabytki.

Nasza baza lokalowa to budynek główny i domki pobytu całorocznego z węzłem sanitarnym (ilość miejsc 90).

Czytaj więcej...

Baner SDSŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Serocku powołany został uchwałą Nr 100/2010 z dnia 20 sierpnia 2010 r. w sprawie utworzenia na terenie Powiatu Legionowskiego środowiskowego domu samopomocy. Przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, mających trudności w zachowaniu swojej integracji społecznej a zwłaszcza wiążących się z kształtowaniem swoich stosunków z otoczeniem wymagających wsparcia w przezwyciężaniu ich trudnych sytuacji życiowych, zaspokajaniu ich niezbędnych potrzeb i postępowania rehabilitacyjnego.

Czytaj więcej...

Facebook - ICOWT

facebook2

TPD

Baner TPD

KKWR

BANER KKWR1

Powiat Legionowski

Baner Powiat Legionowski

LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

lider

MCPS

mcps mazowsze