Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Baner SDSŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Serocku powołany został uchwałą Nr 100/2010 z dnia 20 sierpnia 2010 r. w sprawie utworzenia na terenie Powiatu Legionowskiego środowiskowego domu samopomocy. Przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, mających trudności w zachowaniu swojej integracji społecznej a zwłaszcza wiążących się z kształtowaniem swoich stosunków z otoczeniem wymagających wsparcia w przezwyciężaniu ich trudnych sytuacji życiowych, zaspokajaniu ich niezbędnych potrzeb i postępowania rehabilitacyjnego.

Czytaj więcej...

Baner ICOWTOśrodek położony jest w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim, 40 km od Warszawy.

Wspaniały mikroklimat i piękna lokalizacja to gwarancja pełnego relaksu dla dzieci i młodzieży. Atrakcyjne uwarunkowania turystyczno-wypoczynkowe, nieskażone środowisko naturalne, ciekawe szlaki turystyczne i dobrej klasy zabytki.

Nasza baza lokalowa to budynek główny, domki pobytu całorocznego z węzłem sanitarnym i domki pobytu letniego (ilość miejsc 90). Do dyspozycji naszych klientów są sale szkoleniowe na 100 osób i małe sale na 35 osób, wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, nagłośnienie, zestaw video.

Czytaj więcej...

Baner ICOWTŚrodowiskowe Ognisko Wychowawcze i Ponadgminna Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego są niepublicznymi Placówkami wsparcia dziennego. Mieszczą się na terenie Integracyjnego Centrum Opieki, Wychowania, Terapii Krajowego Komitetu Wychowania Resocjalizującego w Serocku przy ulicy Wyzwolenia 31.

Ponadgminna Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego jest wspófinansowana ze środków Powiatu Legionowskiego.

Czytaj więcej...

zlobekŻłobek „Wesoły Zakątek” to kameralny, prywatny żłobek przeznaczony dla dzieci od 20 tyg. życia do 3 lat. Mieści się w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, przy ulicy Wyzwolenia 31 w Serocku.

Naszym założeniem było stworzenie miejsca na wzór domu: ciepłego, bezpiecznego, intymnego gdzie najwyższą wartością jest dziecko. Miejsca odróżniającego się od innych placówek, tłocznych, głośnych, „godzinowych”. Żłobek ”Wesoły Zakątek” to miejsce, w którym ciepło, zrozumienie i przyjazna atmosfera tworzą środowisko możliwie najbliższe domowemu.

Kadra Żłobka to osoby wykwalifikowane i wykształcone.

Czytaj więcej...

facebook_page_plugin