ŻŁOBEK "WESOŁY ZAKĄTEK"

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Żłobek „Wesoły Zakątek” to kameralny, prywatny żłobek przeznaczony dla dzieci od 20 tyg. życia do 3 lat. Mieści się w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, przy ulicy Wyzwolenia 31 w Serocku.

Budynek głowny

 

ICOWT

Naszym założeniem było stworzenie miejsca na wzór domu: ciepłego, bezpiecznego, intymnego gdzie najwyższą wartością jest dziecko. Miejsca odróżniającego się od innych placówek, tłocznych, głośnych, „godzinowych”. Żłobek ”Wesoły Zakątek” to miejsce, w którym ciepło, zrozumienie i przyjazna atmosfera tworzą środowisko możliwie najbliższe domowemu.

Kadra Żłobka to osoby wykwalifikowane i wykształcone. Każda z Pań posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, przez co w czas spędzony z najmłodszymi wkłada wszelkie siły i umiejętności. Przyjęte w Żłobku „Wesoły Zakątek” standardy dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

 

dwd plac zabaw

Lokal znajduje się w zespole placówek ICOWT. Dzieci mają do swojej dyspozycji znajdujący się w niedalekiej odległości, ogrodzony plac zabaw, zagospodarowany tak aby zapewnić bezpieczną i radosną zabawę (urządzenia do zabawy dostosowane do wieku dzieci). Meble, wykładziny dywanowe, oświetlenie oraz wszelkie wyposażenie żłobka posiadają atesty lub certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.

21

Należy wspomnieć, iż Żłobek „Wesoły Zakątek” otrzymał dofinansowanie w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch+”, dzięki któremu Gmina Serock może wesprzeć finansowo rodziców dzieci uczęszczających do Żłobka.

W poszczególnych zakładkach na tej stronie odnajdziecie Państwo pozostałe informacje na temat Żłobka „Wesoły Zakątek".

Serdecznie zapraszamy

 

wesoly zakatek


< Wstecz