Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

18 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyły się Jasełka pt. „Każda gwiazda dziś zapłonie blaskiem...”.

Przed rozpoczęciem przedstawienia, Pani Dyrektor Marzena Litwinek serdecznie powitała wszystkich gości, wśród których byli: Pan Wiesław Kołak – Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Warszawie, Pan Artur Borkowski - Burmistrz Miasta Serock, Pan Sylwester Sokolnicki - Członek Zarządu Powiatu, Pan Józef Zając - Zastępca Burmistrza Miasta Serock, Pani Anna Orłowska - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Serocku, Pani Gabriela Ewa Książyk – Radna Miasta i Gminy Serock. Było nam niezmiernie miło, że w tym przedświątecznym okresie znaleźliście Państwo czas na spotkanie z nami. Bardzo dziękujemy! Czujemy się zaszczyceni!

Po oficjalnym powitaniu gości przyszedł czas na przedstawienie. Jasełka były magiczne i wyjątkowe. Na scenie pojawiła się Maria z Józefem oraz dzieciątkiem. Mędrcy Świata przyjechali, by wręczyć dary nowo narodzonemu Zbawicielowi! Anioł Pański zwiastował wielką nowinę całemu światu! Uczestnicy spisali się na medal, nie było żadnych pomyłek, wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Przedstawienie zakończyliśmy piosenką zaśpiewaną wspólnie z wszystkimi obecnymi na sali gośćmi. Pozwolimy sobie zacytować jej słowa, by zagościły one również w Państwa sercach: „Rozpalmy miłość w Naszych sercach, niech na zawsze mieszka w nas, każda gwiazda dziś zapłonie blaskiem, bo MIŁOŚĆ mieszka w nas!...” Po przedstawieniu Pani Dyrektor złożyła gościom świąteczne życzenia i rozdała opłatek, którym wszyscy się podzielili, składając sobie życzenia.

To nie koniec! Pod choinką pojawiły się prezenty. Każdy Uczestnik otrzymał imienną paczkę pełną skarbów. Po tych atrakcjach zasiedliśmy wspólnie przy wigilijnym stole. Dźwięki kolęd wprowadzały nas w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. To był piękny czas, spędzony w radosnej atmosferze!

Życzymy Państwu Świąt niosących spokój i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością. Niech pod świąteczną choinką zagoszczą życzliwość i zrozumienie!

 < WSTECZ