Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Poniedziałkowy poranek rozpoczął się treningiem kulinarnym, a następnie miała miejsce „Społeczność”. W kuchni smażyły się placuszki ziemniaczane! Ale to nie koniec, w ramach zajęć uczestnicy zadbali o porządek w naszym pomieszczeniu gospodarczym, gdzie trzymamy wszystkie składniki i produkty niezbędne do gotowania.

Wtorek i środę, zgodnie z naszym ramowym planem przeznaczyliśmy na zajęcia w pracowniach! Terapeuci prowadzili zajęcia w grupach. Bardzo ważnym aspektem w życiu każdego człowieka jest prawidłowe odżywianie i aktywność fizyczna. W celu poprawy kondycji ruchowej podopiecznych, terapeutki przeprowadziły zajęcia sportowe w naszej siłowni! W czasie aktywności sportowej wydzielają się hormony szczęścia - endorfiny, które poprawiają samopoczucie. Uczestnicy w miarę własnych możliwości korzystali ze sprzętów sportowych.

W czwartek odbyły się zajęcia relaksacyjne z Alą, uczestnicy korzystali z urządzeń relaksacyjnych, dzięki którym mogli wejść w stan głębokiego relaksu. Jedni się relaksowali, inni oglądali film.

Piątek = trening umiejętności praktycznych. Jak co piątek, zapanował porządek. Uczestnicy w nagrodę za celujące zachowanie, w ramach deseru skonsumowali przepyszne oponki. Czas wolny umilały kolorowanki i ćwiczenia adaptacyjne.

Piątek Nasz dobiega końca, wszystkim życzymy miłego weekendu. Dzisiaj słoneczko za oknem i niech tak zostanie… !

 < WSTECZ