Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

ul. Wyzwolenia 31, 05 - 140 Serock, tel. 22 782 68 43

Walentynki! Oj działo się dzisiaj, działo! Zabawa Walentynkowa zaczęła się od warsztatów kulinarnych w związku z Międzynarodowym Dniem Pizzy, który obchodzony był 9 lutego. Postanowiliśmy połączyć dwa święta! Uczestnicy wykonywali pizze w kształcie serca, do której samodzielnie dobierali składniki. Dlaczego samodzielnie? Ponieważ bardzo ważnym aspektem w funkcjonowaniu naszego Domu jest kształtowanie samodziałania oraz wyrabianie prawidłowego nawyku wypełniania przydzielonych ról oraz zadań.

Po wykonaniu i spożyciu przepysznych pizz walentynkowych, uczestnicy rozpoczęli zabawę! Specjalnie dla podopiecznych zostały przygotowane wróżby walentynkowe: imiona męskie i żeńskie, wróżby z butami, obieranie jabłek i wyrzucanie skórek za siebie, co miało dać odpowiedz na jaką pierwszą literę będzie rozpoczynać się imię naszej przyszłej połówki! Nie zabrakło konkurencji muzycznych, ale ich zadania pokażemy w relacji zdjęciowej! Uczestnicy w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku (atrakcją były również ciasteczka walentynkowe z ukrytymi w środku sentencjami) i muzyce spędzili Dzień Świętego Walentego!

Z okazji Dnia Świętego Walentego życzymy, by wszyscy zawsze nosili miłość w sercu, bo przecież miłość to nie tylko uczucie do drugiego człowieka, ale również do samego siebie.

Wszystkiego najpiękniejszego i najwspanialszego!

 < WSTECZ